Świętowanie 63 lat

W sobotę 8 czerwca 2013 r. firma Atlas Copco Compressors USA obchodziła swoje urodziny. Podczas gdy na całym świecie świętujemy 140 lat działalności, poświęcamy trochę czasu, aby uczcić 63 lata rozwoju i sukcesu w Stanach Zjednoczonych.

W tym tygodniu, w 1950 roku, firma Atlas Copco Compressors otworzyła swoje pierwsze amerykańskie biura sprzedaży w San Francisco i Nowym Jorku. Po wielu latach inwestowania w partnerstwa z regionalnymi dystrybutorami, w innowacje produktowe oparte na potrzebach klientów oraz w centra dystrybucyjne, zakłady produkujące oryginalne części zamienne i sprężarki, Stany Zjednoczone są obecnie największym rynkiem dla firmy, z przychodami na poziomie 2,8 mld USD (w 2012 r.).

Wiemy jednak, że wzrost i ekspansja firmy w USA nie byłyby możliwe bez naszych klientów, partnerów i oddanych pracowników. Dlatego też nieustannie poszukujemy informacji zwrotnych z rynku oraz wprowadzamy zmiany i inwestycje w sposób działania, aby lepiej służyć naszym klientom. Oznacza to innowacje produktowe, które rewolucjonizują rynek, niezrównaną obsługę klienta oraz inicjatywy w zakresie zrównoważonego rozwoju, które sprawiają, że nasza branża jest bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej.

Dziękujemy więc, że jesteście częścią naszej historii. Za kolejne 63 lata.