Sprężarki i pompy próżniowe na targach AWFS

W przyszłym tygodniu firma Atlas Copco Compressors zaprezentuje sprężarki powietrza i pompy próżniowe na targach AWFS® (Association of Woodworking & Furnishings Suppliers) w Las Vegas. Targi te gromadzą profesjonalistów z branży obróbki drewna i wyposażenia wnętrz, którzy poznają nowe, innowacyjne produkty, narzędzia i urządzenia zwiększające produktywność i konkurencyjność ich firm.

Na stoisku nr 9022 zaprezentujemy następujące produkty:

  • sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju GA 7-15 VSD+
  • Seria LS/LP żeliwnych sprężarek tłokowych o mocy 5-30 KM
  • Seria AR: gama profesjonalnych sprężarek tłokowych o mocy 1-20 KM
  • GV 20-300: seria uszczelnionych olejowo rotacyjnych łopatkowych pomp próżniowych
  • GV 630-4800 gama uszczelnionych olejowo rotacyjnych śrubowych pomp próżniowych

GA VSD+

Seria GA VSD+ charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją, która zmniejsza zużycie energii nawet o 50%, zapewniając małym zakładom przemysłowym i warsztatom wysoce ekonomiczne rozwiązanie; ponieważ osiąga lepszą wydajność przy pełnym obciążeniu niż porównywalna sprężarka na biegu jałowym, GA VSD+ jest idealna do 80% wszystkich zastosowań klienta w tym zakresie. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom (zmniejszonym o 55%) i bardzo niskiej emisji hałasu (do 62 dBA), GA VSD+ można zainstalować blisko miejsca użytkowania lub bezpośrednio na podłodze warsztatu.

AR Contractor Series Giveaway

Jeśli obietnica zmniejszenia zużycia energii o 50% nie jest wystarczająca, będziemy również rozdawać sprężarki powietrza z serii AR Contractor i oferować ograniczoną czasowo obniżoną strukturę cenową na sprężarki i powiązane produkty zakupione bezpośrednio na wystawie.

Jeśli bierzesz udział w targach AWFS w dniach 24-27 lipca, zatrzymaj się i pozwól nam zachwycić Cię naszymi produktami, zanim wyruszysz do światowej stolicy rozrywki.