Przedstawiamy Turbo Dmuchawę ZB8+!

Jeśli Twoja aplikacja wymaga przepływu powietrza powyżej 10 000 cfm, to masz szczęście! Poznaj turbo dmuchawę ZB8+ z integralną przekładnią, najnowszy produkt w naszej ofercie dmuchaw, który został zaprojektowany specjalnie do tego typu zastosowań. Nowa dmuchawa ZB8+ jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy stosują urządzenia niskociśnieniowe o dużym przepływie i zmiennym zapotrzebowaniu na powietrze, a jednocześnie chcą zminimalizować koszty cyklu życia systemu dmuchaw; przykładem mogą być duże miejskie i przemysłowe zakłady oczyszczania ścieków.

Oprócz tych korzyści, ZB8+ zapewnia również bezolejową jakość powietrza, wysoki czas pracy procesu, wysoką sprawność i wysoki stopień zwrotu. Dzięki zastosowaniu zaworu IGV, opcjonalnego zaworu DGV oraz konstrukcji wirnika pochylonego do tyłu, nasza najnowsza turbosprężarka o stałej prędkości obrotowej charakteryzuje się spadkiem obrotów do 45%, bez utraty sprawności. Modulowany zawór wydmuchowy pomaga w dalszej kontroli przepływu, zapewniając niezawodną pracę i szerokie możliwości zastosowania. Wszystkie te elementy pomagają ugruntować pozycję dmuchawy ZB8+ jako produktu o szerokim zakresie działania i niskich kosztach eksploatacji.

Pewność czystego powietrza. W dmuchawie ZB8+ wykorzystano ponad 60 lat doświadczeń w zakresie technologii bezolejowych sprężarek i dmuchaw. W przypadku produktów z certyfikatem ISO 8573-1 CLASS 0 do powietrza podczas procesu sprężania nie jest dodawany olej, co zapewnia brak zanieczyszczeń w dalszej części procesu.

Niskie koszty operacyjne. Czy wiesz, że do 80% budżetu cyklu życia dmuchawy może być przypisane do kosztów energii? Dmuchawa ZB8+ została zaprojektowana jako dmuchawa o niskich kosztach eksploatacji - jest to najnowszy z naszych innowacyjnych, energooszczędnych produktów.

Chcesz się przekonać, czy ZB8+ będzie idealnie pasować do Twojego obiektu lub zastosowania? Nasi inżynierowie z przyjemnością przeprowadzą Cię przez proces wyboru! Skontaktuj się z nami na stronie www.atlascopco.com/blowers-usa, aby uzyskać pomoc.