Masowo Kupować Narzędzia Ręczne na Amazon? To jest dobry pomysł z tą listą bestsellerów Amazon

To dobre uczucie zobaczyć superlatywę "Bestseller" na zdjęciu swojego narzędzia. Prawie wszyscy producenci dążą do tego, aby znaleźć się w tej kategorii Amazon i daje im to poczucie satysfakcji. Pomarańczowa odznaka na Twoim produkcie nie tylko sprawia, że jesteś szczęśliwy, ale także zwiększa tempo sprzedaży i zwiększa masowe zakupy narzędzi na Amazon.

Contents

- How to Get the Best Seller Amazon Badge-
Lista 6 Best-Seller Hand Tools on Amazon
- IRWIN VISE-GRIP Wire Stripping Tool / Wirecutter, 8-Inch
- CRAFTSMAN Pliers, 8 & 10 In


ch,


2-Piece Groove Joint Set
- Klein Tools 32500 Multi-Bit Screwdriver / Nut Driver
- IRWIN QUICK-GRIP Clamps, One-Handed, Mini Bar, 6-Inch, 4-Pack
- Dewalt Titanium Drill Bit Set, Pilot Point, 21-piece
- Cartman 148-piece ToolSet-
Frequently Asked Questions-
Conclusion
W wyniku sprzedaży wysokiej jakości narzędzi luzem, więcej satysfakcji klienta jest zdobyte, co pozwala na swój produkt, aby przejść w górę Amazon wykresów. W tym artykule przedstawimy sześć najlepiej sprzedających się produktów Amazon z niereklamowym nastawieniem. Te przedmioty zostały wybrane z różnych marek na podstawie ich ogólnej sprzedaży i zadowolenia klientów.

Jak zdobyć odznakę Najlepszego Sprzedawcy Amazon

Musisz zrozumieć, jak uzyskać tę błyszczącą odznakę, aby stać się najlepszym sprzedawcą na globalnym rynku Amazon i zmotywować klientów do masowych zakupów na Amazon. Wszystkie marki konkurują ze sobą, aby dopasować się do odpowiedniej kategorii; aby to zrobić, musisz wziąć pod uwagę wiele zmiennych. W każdej kategorii Amazon ma około 100 bestsellerów, które są aktualizowane co około dwie godziny. Na Amazonie produkt, który sprzedał się najlepiej na danym rynku, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Amazon posiada jeszcze dwie marki własne: "Amazon's Choice" i "Fulfilled by Amazon". Uzyskanie tych dwóch odznak i oferowanie niskich cen pomoże narzędziu w otrzymaniu odznaki Best Seller i zwiększy współczynnik masowego zakupu Twoich narzędzi na Amazon.

"Amazon's Choice" odznaka + niska cena + "Fulfilled by Amazon" odznaka = "Amazon Best-seller" odznaka

Lista 6 najlepiej sprzedających się narzędzi ręcznych na Amazon

1- IRWIN VISE-GRIP Wire Stripping Tool / Wirecutter, 8-Inch

Ten produkt IRWIN z 2008 roku jest uważany za obowiązkowe narzędzie ręczne w zestawie narzędzi z wysokim wskaźnikiem masowego zakupu na Amazon. Jest on popularny wśród klientów z powodu pełnej gwarancji na całe życie, bezpłatnej wysyłki na całym świecie. Ma dedykowane 4,7 punktów na 5 do siebie. Kluczem do jego sukcesu jest 3 w 1 funkcji, będąc ściągacz izolacji, cięcia drutu i zaciskarki.

2- Szczypce CRAFTSMAN, 8 i 10 cali, 2-częściowy zestaw szczypiec do rowków

Ta stalowa para szczypiec Craftsman, z bezpłatną wysyłką i dożywotnią gwarancją i obsługą klienta, ma 4,8 punktu na 5; Są one wykonane z kutej matrycowo stali i obrabianych szczęk, aby chwytać i trzymać rzeczy bardzo dobrze; Mają też dobrą i rozsądną cenę, więc większość użytkowników narzędzi jest do nich i zwiększają swoją stawkę masowego zakupu na Amazon.

3- Klein Tools 32500 Multi-Bit Screwdriver / Nut Driver

Klein 32500 Multi-Bit śrubokręt i śrubokręt do nakrętek z wymiennym ostrzem ma wiele funkcji; ma bity w różnych rozmiarach. Przeznaczył dla siebie 4,8 punktów na 5 możliwych. Być może powodem jego faworyzowania jest jego silne i wymienne ostrze, wygodny uchwyt i jego ogromna ilość luzem kupić na Amazon.

4. IRWIN QUICK-GRIP Clamps, jednoręczne, Mini Bar, 6-Inch, 4-Pack

Ten zestaw zacisków jest idealny do majsterkowania, prostych projektów i może być stosowany w ograniczonych miejscach pracy. Zaciski w tym zestawie mają wzmocnione żywicą korpusy i są wykonane z hartowanych prętów stalowych, które zwiększają ich trwałość i wytrzymałość. Ten zestaw zacisków jest sprzedawany po stosunkowo niskiej cenie w masowych zakupach klienta.

5- Zestaw wierteł Dewalt Titanium, końcówka pilotująca, 21-częściowy

Ten zestaw 21 wierteł, jeden z celów masowego zakupu na amazon, prawie ma każdy rozmiar potrzebny w nim. Typ wykończenia w tych bitów jest tytan. Powodem ich popularności i sławy jest to, że nadają się do wiercenia prawie wszystkiego. Może być wysyłany na całym świecie i ma 30-dniową gwarancję.

6- Cartman 148-częściowy zestaw narzędzi

Ten ogólny zestaw gospodarstwa domowego jest dobry dla wszystkich napraw domowych. Ma obrobione cieplnie, bardzo przydatne kawałki. Jest to jeden z bestsellerów, ponieważ może łatwo zrealizować projekty ogólnego przeznaczenia i pakiet w masowych zamówień kupuje jest bardzo lekki i łatwy do przenoszenia.

Często zadawane pytania

Co może zrobić odznaka bestsellera na produkcie?
Pomarańczowa odznaka na Twoim produkcie nie tylko sprawia, że jesteś szczęśliwy, ale także zwiększa Twój wskaźnik sprzedaży i zwiększa masowe zakupy narzędzi na Amazon.

Jak można uzyskać odznakę bestsellera?
Odznaka "Amazon's Choice" + niska cena + odznaka "Fulfilled by Amazon" = odznaka "Amazon Best-seller".

Jakie są najlepiej sprzedające się marki narzędzi ręcznych na Amazon?
Klein Tools, Irwin Tools, Cartman, Craftsman i wiele innych.

Wnioski

W sumie, kupowanie narzędzi online z Amazon zmniejsza pieniądze i czas, który zwykle spędzasz do hurtowego zakupu narzędzi. Aby luzem kupić na amazon jest znacznie bezpieczniejsze niż inne osoby trzecie sprzedawców. Amazon monitoruje wszystkie procesy kupna i sprzedaży i oferuje dość odpowiednią politykę zwrotów.

punkt

Ocena użytkownika: Be the first one !