Czy zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej to dobra inwestycja?

Zestawy wiertarek akumulatorowych zawierają wiertarki, akumulator, ładowarkę i inne akcesoria do elektronarzędzi w wygodnej kolekcji. Przeglądanie szerokiej oferty zestawów elektronarzędzi i wiertarek akumulatorowych online lub na rynku nie jest dziś takie trudne. Ale zanim przejdziesz do targowania się o najlepsze okazje na te zestawy i zestawy wiertarek akumulatorowych, jest kilka punktów, o których należy pamiętać.

Zawartość strony hide 1 Dlaczego warto wybrać zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej? 1.1 Elastyczność 1.2 Ekonomiczność 1.3 Wspólna władza 1.4 Akcesoria do zastosowań lekkich prędkości 2 Trzy sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie zestawu wiertarek akumulatorowych 2.1 - Zestawy Combo to najlepszy wybór 2.2 - Czas jest wszystkim 2.3 Szukaj ofert specjalnych w Internecie 3 5 zestawów wiertarek akumulatorowych, w które warto zainwestować 3.1 Zestaw akumulatorowych wiertarko-wkrętarek BLACK+DECKER z walizką, 6 narzędzi (BDCDMT1206KITC) 3.2 DeWalt DCK560D1M1/20V MAX* 5-NARZĘDZIOWY ZESTAW KOMBI 3.3 Zestaw wiertarko-wkrętarek udarowych Ronix 8105k, 12V, 2Ah 3.4 Zestaw Milwaukee M12 FUEL™ SURGE™ HDD 2-PC Combo Kit 3.5 Bosch CLPK22-120

Dlaczego warto wybrać zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej?

Istnieje wiele czynników przemawiających za zakupem zestawu wiertarek akumulatorowych, o których warto wspomnieć. Niektóre z nich można zaliczyć do bardziej ekonomicznych zalet posiadania dowolnego zestawu narzędzi elektrycznych, a niektóre są bardziej ukierunkowane na cel, w odniesieniu do projektów, które zazwyczaj wykonujesz.

Elastyczność

Niektóre wiertarki akumulatorowe są wyposażone w akumulator typu "dwa w jednym", który posiada port USB do ładowania urządzeń przenośnych. Zestaw narzędzi zawierający wiertarkę i inne urządzenia do majsterkowania zapewnia wystarczającą ilość przenośnego zasilania dla urządzeń zasilanych przez USB, niezależnie od tego, czy znajdują się one w garażu, w drodze, czy na plaży.

Oszczędność

Zakup wielu artykułów w zestawie pozwala zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem tych samych przedmiotów pojedynczo. Ponadto wiesz, że otrzymujesz odpowiedni rozmiar nasadki do właściwego narzędzia, więc nie będzie żadnych problemów po powrocie do domu.

Natychmiastowa dostępność miejsca do przechowywania

Przechowywanie jest zazwyczaj wadą powiększania kolekcji narzędzi, a nic tak nie zachęca do zwlekania, jak nieuporządkowane stanowisko pracy. Unikalne rozwiązania w zakresie przechowywania są często dołączane do zestawów narzędzi.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, seria Mega, 12V, 1Kg

Akumulatorowa wiertarka udarowa, 14,4 V, Li-ion

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, seria Mega, 18V

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, Li-ion, 1Kg

Akumulatorowa wiertarka udarowa, 14,4 V, akumulator Li-ion Samsung

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, 18V, Li-ion

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, seria Mega, 12 V

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 1Kg z wbudowaną lampką LED

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, 12 V, 1500 obr.

Współdzielone zasilanie

System zasilania dzielonego jest stosowany w kilku zestawach kombinowanych. Za pomocą tych zestawów można kupić różne narzędzia i zasilać je wszystkie jednym uniwersalnym akumulatorem. W porównaniu z zakupem wielu narzędzi, z których każde ma własny zestaw akumulatorów do ładowania, pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także sporo miejsca.

Akcesoria do szybkich, lżejszych zastosowań

Do wykonania prostego projektu może nie być potrzebne każde elektronarzędzie na świecie, ale wybór akcesoriów i uzupełniających narzędzi ręcznych może pomóc w szybszym wykonaniu pracy. Ponieważ zestawy te są tworzone z myślą o typowych czynnościach, często zawierają elementy, które w przeciwnym razie można by przeoczyć. Na przykład 68- i 56-elementowe zestawy wiertarek akumulatorowych, które zawierają nie tylko wiertła, narzędzia, zasilanie i pamięć do dołączonej wiertarki, ale także wszystkie podstawowe narzędzia ręczne potrzebne do ukończenia projektu, takie jak szczypce i taśma miernicza. Również w tym przypadku taki kompletny zestaw pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki uniknięciu kilku wypraw do sklepu.

Trzy sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie zestawu wierteł akumulatorowych

Przy tak wielu opcjach narzędzi dostępnych we wszystkich przedziałach cenowych może być trudno określić, które z nich są najbardziej wartościowe i jak uzyskać najlepszą ofertę. W związku z tym zwróciliśmy się o pomoc do ekspertów z branży, aby dostarczyć Ci potrzebnych informacji.

- Zestawy Combo to mądry wybór

Jeśli musisz uzupełnić swoją skrzynkę narzędziową lub wymienić kilka przestarzałych części, oferty pakietowe, które umożliwiają zakup wielu narzędzi naraz, mogą przynieść Ci spore oszczędności. W porównaniu z zakupem każdego narzędzia osobno, można zaoszczędzić nawet 30%.

W dobie narzędzi bezprzewodowych zestawy, takie jak zestawy wiertarek bezprzewodowych, mogą być szczególnie atrakcyjne. Możesz kupić wiele narzędzi, ale potrzebujesz tylko jednego akumulatora i ładowarki, co jest tańsze niż zakup akumulatora i ładowarki do każdego z nich. Na przykład, zestaw Kobalt z czterema narzędziami, 20-woltowym akumulatorem litowo-jonowym, dwoma akumulatorami, ładowarką, wiertarko-wkrętarką, wkrętarką udarową, piłą tarczową i lampą roboczą jest dostępny w Lowe's w cenie 299 USD. Każde z tych narzędzi kosztowałoby ponad 400 USD, gdyby było kupowane osobno z akumulatorem i ładowarką.

Problem polega na tym, że zestawy te często zawierają elementy, których nie chcesz lub nie potrzebujesz, takie jak tania lampa robocza, które są dołączane w celu zwiększenia liczby elementów w pakiecie. W celu zwiększenia świadomości, firmy mogą dołączać nowe narzędzia, których majsterkowicze nie znają. Jest to dla nas fantastyczne podejście, aby zachęcić ludzi do wypróbowania nowego produktu". Niektórzy sprzedawcy oferują czasem zestaw kombinerek i szczypiec do ściągania izolacji. Czy naprawdę tego potrzebuję?" - mogą zastanawiać się klienci. W ten sposób mogą przetestować go za odpowiednią cenę.

- Czas to podstawa

Nic dziwnego, że narzędzia są w sprzedaży, gdy zbliża się Dzień Ojca i Boże Narodzenie. Można jednak nie zdawać sobie sprawy z tego, jak mocno przeceniane są narzędzia. Od października można uzyskać od 40 do 60 procent zniżki w ofertach świątecznych, nawet w liniach pro, przy czym największe obniżki mają miejsce w Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek.

W innych okresach roku zazwyczaj sprzedawane są narzędzia specjalistyczne. Na przykład materiały do obróbki drewna w pomieszczeniach zamkniętych są często w sprzedaży w lutym i marcu, kiedy ludzie nadal pracują w pomieszczeniach zamkniętych - twierdzi Bohn. Jeśli nie potrzebujesz narzędzia od razu i możesz zaplanować jego zakup w późniejszym terminie, poczekaj, aż dojrzeje.

Szukaj ofert specjalnych w Internecie

Nie każdą doskonałą ofertę można znaleźć w sklepie. Ponieważ w sklepie nie można zmieścić wszystkiego, na stronach internetowych sprzedawców można znaleźć wyjątkowe promocje, takie jak alternatywne kombinacje narzędzi i rabaty w stosunku do tych, które są reklamowane w sklepie. Często dostawa jest bezpłatna.

Nie należy lekceważyć przydatności ofert sklepów internetowych; można w nich łączyć wiele rzeczy, których nie da się kupić w sklepie ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Na przykład, za znacznie mniej pieniędzy niż prawdopodobnie zapłaciłbyś, możesz znaleźć w Internecie, że znany sklep detaliczny oferuje zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej z akumulatorem litowo-jonowym 12 V, który zawiera również wiertarko-wkrętarkę, piłę tłokową, wkrętarkę udarową, lampę roboczą, dodatkowe akumulatory z szybką ładowarką oraz dodatkową wkrętarkę akumulatorową, która jest dostępna tylko w Internecie.

Nie ma reguły, że narzędzia są tańsze w Homecentre lub w Internecie ze względu na specjalne promocje dostępne zarówno online, jak i w sklepie. Ceny są zazwyczaj konkurencyjne, a gwarancje podobne.

5 zestawów wiertarek akumulatorowych, w które warto zainwestować

Zestawy wiertarek akumulatorowych oferują szeroką gamę zestawów dostosowanych do potrzeb użytkowników profesjonalnych i typowych zastosowań; można ich używać do różnych zadań, takich jak wiercenie w drewnie lub betonie, mocowanie, cięcie drewna lub metalu, oświetlenie i niszczenie. Wszystkie narzędzia akumulatorowe można nabyć w jednym zestawie, co ułatwia ich transport i przechowywanie. Wszystkie narzędzia są zasilane przez ten sam zestaw akumulatorów i ładowarkę, co pozwala zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem każdego z nich osobno. Oto lista zestawów wiertarko-wkrętarek akumulatorowych, na które możesz liczyć przy realizacji różnych projektów.

Zestaw akumulatorowych wiertarko-wkrętarek BLACK+DECKER z walizką, 6 narzędzi (BDCDMT1206KITC)

Zestaw 6 narzędziowy Black & Decker BDCDMT1206KITC Matrix to kompletny pakiet, który poradzi sobie z większością zadań domowych. Silnik MAX o napięciu 20 V wystarcza do wielu różnych zastosowań i przystawek.

ZESTAW KOMBI DeWalt DCK560D1M1/20V MAX* 5 NARZĘDZI

DeWalt DCK560D1M1 to doskonały wybór na zestaw wiertarko-wkrętarki akumulatorowej. Atomic 20V MAX* Brushless Cordless Compact 1/2 in. Wiertarko-wkrętarka, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa Atomic 1/4 cala, oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne Atomic, szlifierka oscylacyjna XR® oraz piła tarczowa 6-1/2 cala. Wśród narzędzi wchodzących w skład zestawu znajduje się piła tarczowa 6-1/2 cala. W zestawie znajduje się jeden akumulator 20V MAX* XR® 4,0Ah, jeden akumulator kompaktowy 20V MAX* 2,0Ah, ładowarka i torba.

Zestaw wiertarko-wkrętarki udarowej Ronix 8105k, 12V, 2Ah

W tej praktycznej i łatwej do przenoszenia serii produktów znajdują się dwa narzędzia marki Ronix. Wiertarka udarowa jest pierwszym narzędziem o wysokiej wydajności, które umożliwia doskonałe dokręcanie przy różnych momentach obrotowych. Silnik narzędzia zapewnia 2200 obr/min i moment obrotowy 120 Nm, co ułatwia jego obsługę. Lekka i ergonomiczna konstrukcja o niewielkich rozmiarach sprawia, że wiertarka udarowa firmy Ronix charakteryzuje się maksymalną wydajnością i wygodą użytkowania. Konstrukcja uchwytu pozwala użytkownikowi na łatwiejszą i szybszą wymianę końcówki. Drugim narzędziem w tym zestawie jest wkrętarka Ronix. Jest to kompaktowy, mocny i wydajny silnik 12V, który pozwala użytkownikowi na wykonywanie różnych funkcji.

Zestaw Milwaukee M12 FUEL™ SURGE™ HDD 2-PC Combo Kit

Na platformie akumulatorowej M12TM, Milwaukee M12 FUELTM SURGETM HDD 2-Piece Combo Kit daje Ci najlepsze możliwości w zakresie kompaktowego wiercenia i wbijania. Młot hydrauliczny M12 FUELTM SURGETM 14" Hex jest pierwszym 12-woltowym młotem hydraulicznym w branży. W porównaniu ze zwykłymi wiertarkami udarowymi, w wiertarko-wkrętarce hydraulicznej zastosowano układ hydrauliczny FLUID-DRIVETM, który umożliwia nawet 2-krotnie cichszą pracę i mniejsze drgania, zapewniając płynniejszą i szybszą pracę.

Bosch CLPK22-120

Dwuczęściowy zestaw Milwaukee M12 FUELTM SURGETM HDD na platformie akumulatorowej M12TM zapewnia najwyższą jakość w dziedzinie kompaktowego wiercenia i wiercenia. Młot hydrauliczny M12 FUELTM SURGETM 14" Hex jest pierwszym 12-woltowym młotem hydraulicznym w branży. W porównaniu ze zwykłymi wiertarkami udarowymi, w wiertarko-wkrętarce hydraulicznej zastosowano układ hydrauliczny FLUID-DRIVETM, który zapewnia do 2 razy cichszą pracę i mniejsze drgania, co przekłada się na płynniejszą i szybszą jazdę.

FAQ:

1-Czym jest zestaw Combo lub zestaw wiertarek akumulatorowych?
Ogólnie rzecz biorąc, są one zbudowane wokół wspólnego systemu zasilania, co pozwala na zakup różnych narzędzi i zasilanie ich wszystkich z jednego uniwersalnego akumulatora.2-Czy zakup zestawu wiertarek

akumulatorowych

jest konieczny dla majsterkowicza

?
Najważniejsze to być uczciwym wobec siebie, ponieważ płacenie więcej za narzędzia o możliwościach, których nigdy nie będziesz używał, nie ma sensu, chyba że potrzebujesz ulepszenia do wykonania określonego zadania.

3-Którą markę narzędzi wybrać, aby kupić zestaw wiertarek akumulatorowych?
Wybierając narzędzie bezprzewodowe, najlepiej jest pozostać przy jednej marce, ponieważ kupując tylko jeden akumulator i ładowarkę, można z łatwością obsługiwać wiele narzędzi, ponieważ akumulator można podłączyć do dowolnego narzędzia, którego się używa.


Wnioski:

Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych nie bez powodu jest doskonałym pomysłem na prezent lub uzupełnienie kolekcji narzędzi. To mądry i praktyczny sposób na zaznaczenie kamieni milowych w życiu, takich jak nowy dom, nowe dziecko (i wszystkie związane z tym projekty ochrony niemowląt) lub rozpoczęcie pasji majsterkowania. Bez konieczności chodzenia do sklepu, obdarowany będzie miał w zestawie wszystko, czego potrzebuje. I nie tylko to. Jeśli masz przed sobą duży projekt lub pracujesz nad czymś takim, jak budowa półek, naprawa ogrodzenia lub suchej zabudowy, posiadanie zestawu wiertarko-wkrętarki akumulatorowej z licznymi elektronarzędziami jest bardzo wygodne. Ten niedrogi zestaw akumulatorowy ma prawie wszystko, co jest potrzebne do realizacji dużego projektu.