Czerwony dywan na targach SEMA 2013

Kilka tygodni temu na targach SEMA 2013 oficjalnie przedstawiliśmy przemysłowi motoryzacyjnemu sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju GA VSD+. SEMA to jedne z najważniejszych targów specjalistycznych produktów motoryzacyjnych, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy uczestników do Las Vegas Convention Center.

Na stoisku Atlas Copco w hali północnej panował duży ruch, a my z przyjemnością spotykaliśmy się z ludźmi i poznawaliśmy ich. Entuzjastyczni uczestnicy targów pozowali do zdjęć z gwiazdą wystawy, GA VSD+, i dowiedzieli się o jej innowacyjnej konstrukcji, która zmniejsza zużycie energii nawet o 50 procent w porównaniu ze sprężarką tego samego typu pracującą pod obciążeniem.

Uczestnicy dowiedzieli się również, że GA VSD+ może zaoszczędzić warsztatowi samochodowemu ponad 10 000 USD rocznie na podstawie potencjalnych oszczędności energii tylko jednej maszyny o mocy 15 KM. Charakteryzuje się również niewielką powierzchnią i niskim poziomem hałasu, dzięki czemu może być zainstalowany bezpośrednio na podłodze warsztatu, zapewniając łatwy dostęp do najwyższej jakości sprężonego powietrza.

Udało nam się pstryknąć kilka doskonałych zdjęć uczestników targów z GA VSD+ i zamieściliśmy je na naszej stronie na Facebooku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, polub Atlas Copco USA i sprawdź zdjęcia w albumie SEMA SHOW 2013. Nie zapomnij oznaczyć siebie na zdjęciu i udostępnić go znajomym i rodzinie.

Do zobaczenia w przyszłym roku na targach SEMA 2014!