Coś się dzieje w Filadelfii

W dniach 3-6 maja będziemy obecni na Konferencji PiwowarówRzemieślniczych i targach BrewExpo America w Pennsylvania Convention Center w Filadelfii , gdzie zaprezentujemy bezolejową sprężarkę spiralną SF, bezolejową sprężarkę śrubową AQ oraz generator azotu NGP+ PSA. Ta jedyna w swoim rodzaju konferencja branżowa, organizowana przez Brewers Association, stowarzyszenie handlowe non-profit działające na rzecz małych i niezależnych amerykańskich browarów, gości ponad 10 000 uczestników, którzy dzielą się najnowszymi trendami, spostrzeżeniami i technologiami.

Atlas Copco na stoisku nr 3153

Oto szczegóły dotyczące wystawy Atlas Copco:

  • Przedstawiciele będą dostępni na stoisku nr 3153 w dniach 3-6 maja.
  • Wśród prezentowanych produktów znajdują się:
    • Bezolejowa sprężarka spiralna SF o niewielkich rozmiarach i poziomie hałasu do 53 dB(a).
    • Bezolejowa sprężarka śrubowa AQ z energooszczędną technologią napędu o zmiennej prędkości obrotowej (VSD), która pozwala zaoszczędzić do 35% energii.
    • Generator azotu NGP+ - najnowsza generacja generatorów azotu montowanych na miejscu, zapewniająca czystość azotu do 99,999% dzięki adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA).

Zarówno SF, jak i AQ oferują zakładom piwowarskim znaczne oszczędności energii, niższe koszty cyklu życia, zwartą konstrukcję i cichą pracę, co jest ważne w przypadku sprężarek stosowanych w browarnictwie. Ponadto zastosowanie w bezolejowej sprężarce śrubowej AQ sprawdzonej technologii napędu o zmiennej prędkości obrotowej umożliwia browarom znaczne obniżenie zużycia energii przy zachowaniu najwyższego poziomu czystości powietrza. Generator azotu NGP+ PSA zapewnia czystość do 99,999%, a dzięki specjalnemu algorytmowi sterowania przedmuchiwaniem może zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi generatorami azotu.

Obniżenie kosztów, podniesienie jakości

Firma Atlas Copco oferuje kompletne rozwiązania dla przemysłu piwowarskiego - od wysoce energooszczędnych sprężarek, przez generatory azotu montowane na miejscu, po podciśnienia do etykietowania i przedmuchiwaniaCO2 - pozwalające obniżyć koszty i podnieść jakość dzięki doskonałemu bezolejowemu powietrzu i azotowi. Zacznij oszczędzać natychmiast dzięki znacznemu obniżeniu kosztów energii i konserwacji, a następnie obserwuj, jak oszczędności zwiększają się przez cały okres eksploatacji maszyny.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w dniach 3-6 maja na konferencji Craft Brewers Conference 2016.