Atlas Copco weźmie udział w targach IMTS w Chicago

Za niecałe dwa tygodnie prawie 2000 wystawców i 100 000 odwiedzających ze 112 krajów na całym świecie zjedzie do McCormick Place w Chicago na Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji (IMTS) 2014. Zaprezentujemy cztery energooszczędne i niezawodne serie produktów, które mają kluczowe znaczenie dla różnych zastosowań w produkcji przemysłowej.

Stoisko Atlas Copco, nr E-5672, będzie zlokalizowane we wschodnim budynku McCormick Place. Przedstawiciele będą dostępni w godzinach od 9:00 do 17:00, aby omówić cechy i zalety następujących produktów:

  • GA 7-15 VSD+ gama sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju zmniejsza zużycie energii nawet o 50 procent w porównaniu z tradycyjną sprężarką tego samego typu z odciążeniem/odciążeniem
  • Gamabezolejowych sprężarek rotacyjnych ZT 15-22spełnia wymagania certyfikatu ISO 8573-1 CLASS 0 (2010), dostarczając w 100% czyste powietrze, odpowiednie do zastosowań wymagających najwyższego poziomu czystości, takich jak motoryzacja, obróbka skrawaniem i krytyczna produkcja elektroniki.
  • Gama uszczelnionych olejem obrotowych łopatkowych pomp próżniowych GV 20-300 zapewnia czyste i wydajne dostarczanie próżni oraz charakteryzuje się instalacją typu plug-and-play, konstrukcją wymagającą niewielkiej konserwacji oraz niskim poziomem hałasu i wibracji w całym zakresie ciśnienia.

Aby dostarczyć sprężone powietrze, próżnię lub azot do procesu końcowego, zakład produkcyjny wymaga sieci przewodów rurowych. Lekkie aluminiowe przewody sprężonego powietrza AIRnet firmy Atlas Copco są odporne na korozję, minimalizują spadki ciśnienia oraz są szybkie i łatwe w montażu. W rzeczywistości instalacja rurociągów AIRnet może być wykonana o 70 procent szybciej niż instalacja konwencjonalnej konfiguracji rurociągów.

Czy będziesz tam?

Aby zachować konkurencyjność na globalnym rynku, zakłady produkcyjne muszą pracować mądrzej i inwestować w technologie, które zmniejszają zużycie energii, obniżają koszty konserwacji i dostarczają niezawodne sprężone powietrze lub próżnię do procesu końcowego. Odwiedź stoisko Atlas Copco, nr E-5672 we wschodnim budynku, w godzinach 9-17 w dniach 8-13 września, aby dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie innowacyjnych, energooszczędnych i niezawodnych produktów Atlas Copco dla przemysłu wytwórczego.