Atlas Copco liderem w indeksie FTSE4Good

Odpowiedzialność korporacyjna zawsze była kluczowym elementem naszej strategii biznesowej. Poprzez kompleksowy Kodeks Praktyk Biznesowych podkreślamy wolontariat pracowniczy i odpowiedzialność społeczną, a także integrację zrównoważonych praktyk biznesowych z działalnością operacyjną oraz projektowanie innowacyjnych, energooszczędnych produktów.

Ze względu na nasze zaangażowanie w odpowiedzialność korporacyjną zostaliśmy uznani za "lidera" w indeksie FTSE4Good. Grupa Atlas Copco otrzymała wynik 96 na 100 punktów w ocenie firm dokonywanej przez tego globalnego dostawcę indeksów i jest jedną z zaledwie pięciu firm na świecie, które otrzymały tytuł "Lidera" w segmencie towarów i usług dla przemysłu.

Na początku tego roku zostaliśmy uznani za jedną z najbardziej zrównoważonych firm na świecie w ramach listy Global 100 prezentowanej przez Światowe Forum Ekonomiczne i zaliczeni do najbardziej etycznych firm na świecie przez Ethisphere Institute. Zostaliśmy również włączeni do indeksu zrównoważonego rozwoju Dow Jones, a ostatnio zostaliśmy wyróżnieni przez Forbes, Thomson-Reuters i Newsweek za nasze zaangażowanie w innowacje i zrównoważony rozwój.

Jeśli powiedzieliśmy to raz, to powiedzieliśmy sto razy: zrównoważona produktywność leży u podstaw działalności Atlas Copco. Dlatego ciężko pracujemy, aby wywierać pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko poprzez nasze produkty, praktyki biznesowe i projekty charytatywne. Aby dowiedzieć się więcej o naszych praktykach w zakresie odpowiedzialności korporacyjnej, odwiedź naszą stronę internetową lub zostaw nam komentarz poniżej.